Ogłoszenia parafialne 7.4.2024 r.

Miłosierdzie Boże, to miłość, która jest bezinteresowna i  żaden człowiek nie potrafi fizycznie, ani matematycznie podać wagi tej miłości. Ona jest niezgłębiona i niepojęta przez żaden ludzki umysł.

Do następnej niedzieli można przynosić skarbonki Caritas z jałmużną wielkopostną.

„Nasza Parafia bierze udział w ogólnopolskiej akcji POLA NADZIEI. 14.04 będziemy gościć w naszej wspólnocie wolontariuszy, którzy będą rozdawali wszystkim kwiat ŻONKILA – symbol nadziei, za dobrowolne ofiary do puszek. Zebrane fundusze będą przeznaczone na potrzeby Podopiecznych Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie na ul. Lwowskiej 132. Zapraszamy do wsparcia tego dzieła.”

W poniedziałek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Po Mszy świętej zapraszam na spotkanie zespół Caritas i chętnych.

Na prośbę rodziców jeszcze raz proszę o 1,5 procenta na chorych naszych małych parafian.

Dziękuję za prace wykonane przy parafii: Panu Andrzejowi za zamontowanie głośnika na zewnątrz, panu Józefowi za prace koparką, panom pomagającym: Janowi, Jackowi, Kamilowi, panu Michałowi za drzewka i krzewy.

22 kwietnia wybory do Rady Parafialnej. Proszę o zgłaszanie do mnie kandydatów, procedury przedstawię na stronie internetowej.

 Dziękuje za posprzątanie kaplicy, a w piątek zapraszam do sprzątania po wieczornej Mszy świętej mieszkańców z ulicy Gromskiego 2, klatki 1-4.

Zachęcam do czytania prasy katolickiej.