Po raz drugi w naszej kaplicy zorganizowano spotkanie z Mikołajem. I tym razem organizacja wydarzenia przyciągnęła wiele chętnych rodzin. Na ten dzień dzieci przygotowały piosenki, które prezentowały Św. Mikołajowi, który przybył do kaplicy na spotkanie z parafianami. Spotkanie po raz kolejny było okazją do zawiązania więzi wspólnotowych.



























