W dniach od 17 do 19 marca odbywały się rekolekcje wielkopostne.
W tym roku rekolekcje wielkopostne miały na celu przybliżyć nam trzy narzędzia:
Modlitwa: byśmy pojęli sercem, że celem naszego życia jest Bóg;
Jałmużna: byśmy dostrzegli i pokochali innych wędrowców w drodze do Ojca;
Post: byśmy zobaczyli jacy jesteśmy naprawdę.
Rekolekcje prowadził ks. Paweł Batory.

