Wychwalamy dzisiaj Boga w Trójcy Jedynego, Boga, który jest Ojcem, Syna, który jest Zbawicielem i Ducha Świętego, który nas uświęca.
W tym tygodniu wypada Boże Ciało. Proszę o przygotowanie ołtarzy: Niecia 2, Gromskiego 2, Lubelska 71, Lubelska 73. Spotkanie organizacyjne jutro po Mszy św.
Przez całą oktawę procesje liturgiczne. W sobotę po Mszy św. o godz. 8.00 a w niedzielę o 11.00. Zachęcam do licznego udziału i wypraszanie potrzebnych łask dla naszej wspólnoty i osiedla.
Koncert „Jednego Serca Jednego Ducha” rozpocznie się 4 czerwca o godz. 19.00 w Parku Sybiraków w Rzeszowie.
Wypada również pierwszy piątek miesiąca, spowiedź od godz. 17.00
We wtorek po Mszy św. spotkanie dla ministrantów.
Dziękuję za wpłaty na konto, posprzątanie kaplicy, ofiarę na kwiaty.
W piątek do sprzątania kaplicy proszę mieszkańców z ulicy Niecia 3, klatki 1-2.
Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

