Ogłoszenia parafialne 2.3.2025

Ta Najświętsza Ofiara, niech będzie znakiem naszej ufności wobec Boga, który w swym ręku ma nasze losy i wie, czego nam potrzeba.  

Od dziś rozpoczyna się 58  Tydzień modlitw o trzeźwość narodu.

We wtorek przypada liturgiczne święto św. Kazimierza Królewicza. Jest to dzień imienin Biskupa Seniora Kazimierza Górnego. Pamiętajmy o Czcigodnym Solenizancie w naszych modlitwach.

Serdecznie zapraszamy na przedpremierowy pokaz filmu „Ja Jestem Niepokalane Poczęcie”, który odbędzie się we wtorek 11 marca o godz. 19:00 do kina Zorza.

Droga Krzyżowa ulicami miasta Rzeszowa, odbędzie się 7 marca o godz. 18 na Placu Śreniawitów, zakończenie Eucharystią w Bazylice OO. Bernardynów.

We wtorek po Mszy św. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.

Od środy Popielcowej rozpoczynamy Wielki Post – czas, w którym przez słuchanie Słowa Bożego i pokutę przygotowujemy się do Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.

W czwarte k- pierwszy w miesiącu, po Mszy Wieczór Uwielbienia.

W pierwszy piątek miesiąca, spowiedź od 16.45 z wystawieniem Najświętszego Sakramentu, o 17.30 Droga Krzyżowa i Msza o 18.00. Dzieci po Mszy świętej otrzymają plansze na które będą wklejać obrazki ze stacjami drogi krzyżowej. Otrzymywać je będą również na Gorzkich Żalach w niedzielę o 15.00.

Paczkomat będzie przeniesiony w bardziej dogodne miejsce.

Przez inwestycje obok kaplicy jest trochę błota, proszę o ostrożność.

Kapsuła czeka na napełnienie, proszę o pomysły i na kazanie na życzenie – propozycję tematów. Proszę wrzucać do słoika od przyszłej niedzieli.

W celu określenia długości kazań wielkopostnych w naszej parafii, musimy zliczyć liczbę zjedzonych pączków w tłusty czwartek i przez to liczbę kalorii.

Wpłaty na budowę czy na parafię można odliczać od podatku.

Dziękuję za prace przy parafii, za wpłaty na konto, posprzątanie kaplicy, ofiarę na kwiaty. W piątek zapraszam do sprzątania po Mszy o 18.00 godz. mieszkańców z ulicy Niecia 7.

Zachęcam do czytania prasy katolickiej.