Chrystus po czterdziestu dniach przestał się ukazywać widzialnie na ziemi, ale nadal jest obecny w Kościele i działa dając życie, przebaczenie, zbawienie.
Serdeczne podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w festyn parafialny.
Msza św. w czwartek będzie rano.
Za tydzień na Mszy św. o godz. 11.00 – rocznica Pierwszej Komunii.
Stowarzyszenie pomagające misjom, będzie zbierało zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny 18.06.2026 do godz. 11.00. Szczegóły jeszcze przypomnę.
Dziękuję za wpłaty na konto, posprzątanie kaplicy, ofiarę na kwiaty.
W piątek do sprzątania kaplicy proszę rodziców dzieci rocznicowych. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

