Uroczystość Objawienia Pańskiego 06.01.2024r.
Po każdej mszy świętej zostały poświęcone kreda i kadzidło, które parafianie zabierali do domów.
Już po raz drugi zostały zorganizowane w parafii jasełka wraz ze wspólnym kolędowaniem. Do tego przedsięwzięcia zaangażowało się kilkudziesięciu parafian wraz ze swoimi dziećmi i wnukami. Na wydarzenie przyszło bardzo dużo parafian. Była to kolejna okazja do wspólnie spędzonego czasu, śpiewania kolęd, a dla młodych artystów-parafian okazja do zaprezentowania swoich umiejętności oraz bliższego poznania się nawzajem.
Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie Jasełek.




























