W uroczystość Objawienia Pańskiego 06.01.2023r. po każdej Mszy świętej zostały poświęcone kreda i kadzidło, które parafianie zabierali do domów.
O godzinie 16 zostały zorganizowane w parafii jasełka wraz z koncertem kolęd. Do tego przedsięwzięcia zaangażowało się kilkudziesięciu parafian wraz ze swoimi dziećmi i wnukami. Na wydarzenie przyszło bardzo dużo parafian. Była to okazja do wspólnie spędzonego czasu, śpiewania kolęd, a dla młodych artystów-parafian okazja do zaprezentowania swoich umiejętności oraz bliższego poznania się nawzajem.


















