W wigilię Bożego Narodzenia odbyły się dwie pasterki – pasterka dla dzieci o 20.00 i dla wszystkich o 22.00.
W Boże Narodzenie msze święte odbywały się zgodnie z porządkiem niedzielnym.
W wigilię Bożego Narodzenia odbyły się dwie pasterki – pasterka dla dzieci o 20.00 i dla wszystkich o 22.00.
W Boże Narodzenie msze święte odbywały się zgodnie z porządkiem niedzielnym.