Ogłoszenia – 28.05.2023

1.Dziękuję wszystkim za każdą modlitwę i ofiarę za rzecz naszej parafii. W ubiegłą niedzielę na tacę w kaplicy złożono 1.977 zł. Dziękuję za wszystkie ofiary składane bezpośrednio na konto parafii. Niech Bóg wszystkim wynagradza swoim błogosławieństwem.

2. Dziękuję wszystkim za udział w Nabożeństwach Majowych. W środę zakończenie nabożeństw. Niech Maryja ma wszystkich w opiece. Od czwartku 1 czerwca zapraszam na Nabożeństwa Czerwcowe. O godz. 18.00 codziennie Msza Św., potem wystawienie NS i odśpiewamy Litanie do Serca Pana Jezusa.

3. Dziękuję naszemu Zespołowi Caritas za przygotowanie Dnia Matki. Niech Miłosierny Bóg wynagradza wszystkim za dobro.

3.Zapraszam do pomocy przy sprzątaniu kaplicy w sobotę od 8.00 mieszkańców z ul. Niecia 1, kl.1 i 2. Wszystkim dbającym o naszą kaplicę niech Bóg wynagradza swoim błogosławieństwem.

4. Dziękuję wszystkim za pomoc w pracy przy kaplicy. Jest remontowany kolejny garaż pod wynajem. Prac jest bardzo dużo, zapraszam i proszę o pomoc, byśmy mogli to zrobić szybko i dobrze.

5.W tym tygodniu: I Czwartek – spowiedź od 17.00, Msza Św. o 18.00, Nabożeństwo Czerwcowe, błogosławieństwo dzieci; I Piątek – spowiedź od 17.00, Msza Św. o 18.00, Nabożeństwo Czerwcowe, adoracja NS do 20.00; I – Sobota – spowiedź od 17.30, Msza Św. o 18.00, Nabożeństwo Czerwcowe recytowane, różaniec wynagradzający i medytacja.

6. W czwartek – 1 czerwca – Dzień Dziecka. Zapraszam wszystkich na Msze Św. w intencji dzieci naszej parafii, Nabożeństwo Czerwcowe i błogosławieństwo dzieci. Nasz Zespół Caritas przygotowuje dla dzieci niespodziankę.

7.Za tydzień w niedzielę Nabożeństwo Czerwcowe po Mszy Św. o 8.00. W następne niedzielę – po kolejnych Mszach św.

8.Nasza młoda parafia posiada terminal płatności. Terminal jest dostępny w zakrystii.

9. Zapraszam do wspólnego pielgrzymowania do Medjugorie i Włoch. Są jeszcze miejsca. Przy zassie wpłacamy zaliczkę.

10.Boże Ciało w naszej parafii. Msza Św. 0 11.00 i procesja do czterech ołtarzy: I – Niecia 3, II ul. Gromskiego 2(na rogu), III – Gromskiego 10(I klatka), IV – lubelska 85, 81. Proszę przygotować ołtarze, zapraszam dzieci do sypania kwiatów, chłopców do dzwonków. Wszystkich do wspólnego świętowania w tym dniu.

12.I Komunia w naszej parafii jest planowana zawsze na II niedzielę mają. Zapraszam

13. Nasza parafia posiada nową stronę internetową. Zapraszam do zaglądania i polubienia.

14.Wszystkim życzę radości życia a dzieciom wielkiej i mądrej Miłości.