OGŁOSZENIA – 21.05.2023

OGŁOSZENIA – 21.05.2023

 

1.Dziękuję wszystkim za każde wsparcie naszej parafii, modlitewne i materialne. Proszę o modlitwę za całą naszą wspólnotę, za mnie, w intencji wszystkich prac, które są wykonywane przy kaplicy. W ubiegłą niedzielę na tacę w kaplicy złożono 1.680 zł. Niech Bóg wszystkich ofiarodawców obdarza swoim błogosławieństwem.

2.Dziękuję rodzicom dzieci przeżywającym rocznice I Komunii za pomoc przy wczorajszym sprzątaniu kaplicy oraz za zakupione kwiaty.  Zapraszam do pomocy przy sprzątaniu kaplicy w sobotę od 8.00 mieszkańców z ul. Gromskiego 12. Wszystkim dbającym o naszą kaplicę niech Bóg wynagradza swoim błogosławieństwem.

3. Dziękuję naszemu parafianinowi, który z własnej inicjatywy założył rynny wzdłuż kaplicy od strony chodnika. Niech Bóg wynagradza swoim błogosławieństwem to dobro. Wszystkim pomagającym przy tej pracy składam serdeczne Bóg zapłać.

4. Zapraszam na Nabożeństwa Majowe. Codziennie Msza św. o godz. 18.00, wystawienie NS i wspólnej odśpiewanie Litanii Loretańskiej. Zapraszam do wspólnej modlitwy.

5.Za tydzień w naszej kaplicy młodzież, która wyjeżdża na ŚDM do Lizbony będzie rozprowadzać dewocjonalia. Zebrane fundusze będą przeznaczone na wyjazd młodych na to spotkanie z Papieżem.

6.Nasza młoda parafia posiada terminal płatności. Terminal jest dostępny w zakrystii.

7. Zapraszam do wspólnego pielgrzymowania do Medjugorie i Włoch. Są jeszcze miejsca. Przy zassie wpłacamy zaliczkę.

8. W piątek 26 maja – Dzień Matki. Zapraszam wszystkie mamy naszej parafii na Eucharystię na godz. 18.00 w ich intencji oraz zmarłych mam. Nasz parafialny Zespół Caritas przygotowuje słodką niespodziankę dla wszystkich mam po Mszy Św. i nabożeństwie majowym.

9. W naszej parafii w tym roku będziemy przeżywać pierwszy raz Uroczystość Bożego Ciała i procesję.  I ołtarz przy bloku ul. Niecia 3, II ołtarz przy ul. Gromskiego 2 (na rogu), III ołtarz ul. Gromskiego 10 (na wysokości kl.1), IV ołtarz ul. Lubelska 85, 81 (na środku parkingu). Zapraszam do zaangażowania się przy budowaniu ołtarzy.

10. Wierzę, że w naszej parafii – w kaplicy będziemy przeżywać w przyszłości Uroczystość I Komunii Św. Proponuję, aby odbywała się zawsze w drugą niedziele maja a rocznica Komunii w trzecią niedzielę maja. Stała data już ustalona jest potrzebna, by wszystko dobrze na czas zaplanować i przygotować.

11.Wszystkim parafianom życzę dobrego tygodnia a dla wszystkich mam – miłości i pokoju każdego dnia.