Ogłoszenia 18 czerwca 2023 r.

1. Bardzo dziękuję za każdą modlitwę na naszą parafię i za mnie. Nasza parafia to nasz dom, proszę o modlitwę za Ten Dom, proszę o dobre słowo o naszej parafii do innych, przez to również wspieramy naszą wspólnotę. Dziękuję za każdą ofiarę na potrzeby naszej parafii. W ubiegłą niedzielę w naszej kaplicy złożono 1.457 zł. Na spotkaniu z misjonarzem złożono 750 zł. Niech Bóg wszystkim błogosławi i darzy pokojem.

2.  Msze Św.: w intencji wykonawców ołtarzy na Boże Ciało zostaną odprawione: I ołtarza – 6.07. godz. 18.00; II ołtarza – 12.07. godz. 18.00; III ołtarza – 13.07. godz. 18.00; IV ołtarz – 17.07.godz.18.00. Zapraszam wówczas do wspólnej modlitwy wszystkich zaangażowanych w to dzieło.

3. Zapraszam do pomocy przy sprzątaniu kaplicy w sobotę od 8.00 mieszkańców
z ul. Niecia 1, kl. 7.
Wszystkim dbającym o naszą kaplicę niech Bóg wynagradza swoim błogosławieństwem. Dziękuję za wczorajsze sprzątanie i dekorowanie kaplicy, za ofiary na kwiaty do kaplicy. Kaplica będzie o tyle piękna o ile będziemy wszyscy o nią dbali. Niech Bóg wszystkim błogosławi i darzy pokojem.

4. W naszej kaplicy będziemy gościć figurę Matki Bożej brzemiennej z relikwiami Św. Jana Pawła II. Będzie ona od jutro do przyszłej niedzieli włącznie.  Mamy zaszczyt i czas, aby wykorzystać ich obecność w naszej wspólnocie. Zapraszam codziennie na Eucharystię i Nabożeństwo Czerwcowe. Będziemy się modlić
w intencji wszystkich matek, ojców, rodzin. Szczególnie będziemy się modlić za matki oczekujące potomstwa, za kobiety mające kłopoty z posiadaniem dziecka, za wszystkie dzieci. Zapraszam do modlitwy osobistej i wspólnotowej.

5. W piątek 23 czerwca – Dzień Ojca. Zapraszam na Eucharystię wszystkich ojców w naszej parafii. W intencji Mszy Św. będę polecał każdego ojca oraz zmarłych naszych ojców. Zapraszam do wspólnej modlitwy wszystkich panów.

6. Zapraszam do wspólnego pielgrzymowania do Medjugorie i do Włoch. Są jeszcze wolne miejsca, warto pojechać. Jeszcze można się zapisać i przy zapisie wpłacić zaliczkę. Zachęcam.

7. Nasza parafia posiada terminal płatności i jest dostępny w zakrystii.

8. Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego oraz Niedzieli. W Gościu Niedzielnym polecam artykuł: „Polityka katolika”.

9.Wszystkim życzę dobrego tygodnia i radości życia. Wszystkim ojcom życzę – odwagi rycerza w dziele wychowania i wdzięczności swoich dzieci. Niech Bóg błogosławi naszym ojcom zawsze i wszędzie!